Dienos derinukas - Ir žiemą stilingai

Dienos derinukas - Ir žiemą stilingai

Posted in: MAMOS KAMPĖLIS

Motinystė tikrai įkvepia... Įkvepia kurti, džiaugtis, mylėti, mylėti save, mokytis, tobulėti, judėti į priekį, būti laiminga. O būna ir atvirkščiai – vaikų lygos ir kaprizai, bemiegės naktys, nesibaigiantis buities darbai, kurie tikrai neįkvepia.

Bet čia noriu kalbėti tik apie malonius dalykus, gražius momentus, laimės akimirkas... Ir tikiu, kad tada jų bus dar daugiau!

Šį kartą dalinuosi sekmadieninio pasivaikščiojimo akimirkomis. Bandėme padaryti gražių nuotraukų, bet vaikai išsibarstė į visas puses :) Vaikai - tai Alisa ir mūsų mopsiukas, o trečias kol kas pilvuke. Kaip ir kiekviena mama tokiems pasivaikščiojimams renkuosi patogius ir šiltus drabužius, bet ir apie stilių nepamirštu. Juk jau seniai įrodyta, kad patogumas ir stilius – suderinami dalykai! Net pats paprasčiausias derinukas megztinis+kelnės gali atrodyti įdomiai ir stilingai. Pavyzdžiui, aš renkuosi didelį, įdomiai dekoruotą, natūralios vilnos megztinį, kuris man tarnauja jau nebe pirmą sezoną. Prie jo derinu odos imitacijos kelnes (su pašiltinimu) arba patrumpintus džinsus ir kiek ilgesnes šiltas kojines. Taip pat svarbios yra detalės: išlendantis marškiniai priduoda įvaizdžiui nerūpestingumo ir žaismingumo, grubūs batai ir kietos odos rankinė – šiuolaikiškumo ir jaunatviškumo.

Taigi eksperimentuokite ir nesušalkite!

Leave a comment

Log in to post comments